کد خبر :131175
هاشمی: هر تصمیمی که وزیر بگیرد احترام می‌گذارم
رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: وزیر ورزش می‌تواند از اختیاراتش استفاده کند و هر تصمیمی که بگیرد برای پیشگیری از خسارت بیشتر به آن احترام می‌گذارم.

 سید مهدی هاشمی در خصوص ابطال انتخابات فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: 2،3 سال است که این صحبت‌ها گفته می‌شود اما ما پیگیری‌های خودمان را انجام می‌دهیم و در جلسه‌ای که با مسئولان دیوان عدالت اداری داشتم مقرر شد این موضوع مجددا مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: آنچه مسلم است وزیر ورزش می‌تواند از اختیاراتش استفاده کند و او هر تصمیمی که بگیرد برای پیشگیری از خسارت بیشتر به آن احترام می‌گذارم اما این مسئله مانع نخواهد شد که پیگیری‌های خودم را از طریق مراجع داخلی انجام ندهم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با اشاره به این که تلاش خواهد کرد فدراسیون جهانی تیراندازی در این موضوع ورود نکند گفت: فدراسیون جهانی تیراندازی و کمیته بین‌المللی المپیک به دنبال منافع خودشان هستند. آنها به دنبال این هستند که کشورمان را تحت تاثیر تصمیمات خودشان قرار دهند. با این وجود سعی خواهم کرد شبهاتی که نامه وزارت ورزش به فدراسیون جهانی ایجاد کرد را حل و فصل کنم.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: تا الان مسئولان فدراسیون جهانی دو بار نامه داده‌اند تا متوجه  شوند در فدراسیون تیراندازی کشورمان چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. در هفته آینده اجلاس فدراسیون جهانی تیراندازی در کویت برگزار خواهد شد و این موضوع می‌تواند در این اجلاس مورد بررسی قرار بگیرد. آنچه مسلم است خیلی زشت خواهد بود وقتی در سال 2016 بهترین فدراسیون می‌شویم اما در سال 2017 این همه حاشیه ایجاد می‌شود.

 

مشرق/میزان