کد خبر :131178
عشوری: تمدید قرارداد، انگیزه‌ام را بالا برد
هافبک مصدوم تیم تراکتورسازی قاطعانه اعلام کرد تیمش امسال جام قهرمانی را به دست می آورد.

سینا عشوری یکی از بازیکنان بدشانس لیگ شانزدهم است. او در اواسط نیم فصل اول رباط صلیبی پاره کرد و تا پایان فصل خانه نشین شد. عشوری با حمایت مدیرعامل تراکتورسازی قبل از اینکه نامش برای نیم فصل دوم از لیست تراکتور خارج شود، قراردادش را تمدید کرد تا نگرانی بابت آینده اش نداشته باشد.


عشوری درباره تمدید قراردادش به "ورزش سه" اظهار داشت: «خوشبختانه سردار آجورلو با تمام مشغله کاری که دارد به فکر من بود و این ایده را دادند که از حالا قراردادم را تمدید کنم و من از ایشان بابت این موضوع تشکر می‌کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند. این اقدام روحیه ام را بالا برد و انگیزه دارم تا خیلی زود برگردم و در خدمت تراکتورسازی بزرگ باشم.»


وی ادامه داد: «دلم برای هواداران فهیم و پرشور تراکتورسازی تنگ‌شده است و حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و تجدیددیدار با آن‌ها برایم به آرزویی تبدیل‌شده است. حدود 3 ماه است که نیستم و احتمالاً 4، 5 ماه دیگر هم نباشم. امیدوارم در بازگشت به فوتبال بتوانم برای تیم تراکتور از جان مایه بگذارم.»


هافبک تراکتورسازی ضمن تشکر از همبازیان خود گفت: «از همه عزیزانی که در این مدت لطف داشتند و حمایتم کردند، ممنونم. دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم که هم در دنیای مجازی و هم در کوچه و خیابان بهترین حمایت ممکن را از من داشتند.»


عشوری در پایان گفت: «بسیار خوشحالم که تراکتور نتایج خوبی کسب کرده است. امیدوارم بهترین روزها در انتظار این تیم باشد و من هم با موفقیت ها خوشحال شوم. شک ندارم تراکتورسازی امسال قهرمان می شود.»

 

 

ورزش سه//